Olympijský víceboj

Vybraní žáci a žákyně 2. stupně se zúčastnili sportovní soutěže s názvem Olympijský odznak 2024. Okresní kolo se tradičně konalo na atletickém stadionu Lokomotivy Beroun. Na závodníky čekalo 5 disciplín: trojskok snožmo z místa, hod medicinbalem obouruč přes hlavu vzad, kliky za dvě minuty, švihadlo za dvě minuty a poslední dělená disciplína – dvě minuty dribling mezi metami, nebo běh na jeden kilometr. Reprezentovali nás:
Natalie Losová, Samantha Thereza Krásná, Karolína Ksandrová, Marie Manglová, Ondřej Marcín, Marek Homola, Ondřej Jelínek a Matyáš Kliment.
Předvedli spoustu skvělých výkonů, družstvo se umístilo na 13. místě, v individuálním hodnocení Natálka Losová získala 3. místo. Blahopřejeme.