Zahradní slavnost

Ve středu 26. června proběhla na zahradě naší školy absolventská Zahradní slavnost, při které jsme se rozloučili s žáky devátého ročníku. Letošní téma bylo zvoleno velmi vhodně – V pohybu. Do závěrečného tance se mohli zapojit i diváci, takže v pohybu byli nejen účinkující, ale i někteří z návštěvníků. Děkujeme všem, kteří s dětmi nacvičovali a připravili krásná vystoupení. Střídala se taneční čísla se zpěvem, nechyběla recitace.

Rádi bychom poděkovali skvělému panu zvukaři Václavu Váchovi za výbornou spolupráci. Potěšil nás nejen profesionálním výkonem, ale i vlídným přístupem, s nímž plnil všechna naše možná i nemožná přání.

Žáci deváté třídy zvládli organizaci na jedničku, také jim patří poděkování.

Věříme, že se Vám všem slavnost líbila a i Vy, skvělé publikum, si zasloužíte velké díky a těšíme se na příští rok.