Poslední den školního roku

IMG_20210630_092837Ve středu 30. června jsme se všichni ráno sešli ve škole, čekal nás poslední den tohoto školního roku. Třídní učitelé rozdali dětem vysvědčení, navzájem jsme si sdělili poslední informace a začali se těšit na prázdniny. Ze šaten a skříněk zmizely poslední bačkory, v policích je prázdné místo po kufřících s výtvarnými potřebami a prázdné nástěnky už čekají na nový školní rok. V devět hodin se za školou sešli deváťáci se svými rodiči, přáteli a kamarády. Pozvání dostali také všichni pedagogové a zaměstnanci školy. Slavnostním aktem provázely žákyně deváté třídy Romana Burdová a Nikola Malinová. Vyslechli jsme si projevy, k dětem promluvila třídní učitelka, ředitelka školy a pan starosta Filip Kaštánek. Následovalo předávání vysvědčení a šerpování, nechyběl slavnostní přípitek a závěrečná píseň. Žáci se rozloučili se všemi zaměstnanci krásnými růžemi. Našim milým absolventům děkujeme a přejeme jim, aby si užili krásné prázdniny a v září vykročili tou správnou nohou do svého středoškolského života. (Fotogalerie)
Prezentace třídy

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Škola (aktuality). Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.