Adventní trhy a rozsvícení vánočního stromu

O první adventní neděli 27. listopadu  se  v zámeckém parku konaly adventní trhy. Organizátorkou byla liteňská firma Výrobna Anna. Představili se lokální výrobci s nabídnou občerstvení a řemeslnými výrobky, také naše děti si připravily vlastnoručně vytvořené dekorace. Ve dvě hodiny začal kulturní program, po tanečním kroužku TUMBAO se představily děti z mateřské školky a pak již nastoupili naši žáci. Moderování se ujali sedmáci Eliška a Jirka, představili se žáci prvních a druhých tříd a třeťáci. Po skončení programu se všichni vydali na lampionový průvod obci, všichni se shromáždili u ozdobeného stromu na návsi a ve čtyři hodiny byl strom slavnostně rozsvícen.

Příspěvek byl publikován v rubrice Škola (aktuality). Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.